Karo Halı Nedir?

Karo Halı Nedir?

İç içe geçebilen küçük halı parçaların birleşmesinden oluşan zemin kaplamasına Karo Halı diyoruz. Bu halılar genellikle ticari işletmelerin kullanım alanlarında tercih edilmektedir. Çok çabuk kurulabilen bu halı geniş renk ve desen seçenekleriyle mekanın görüntüsünü tamamen değiştirmektedir. Güzel ve rahat görünmesinin yanı sıra düz bir yüzeye sahip olması, rahatça üzerinden yürünebilmesi, ve çok kolay temizlenebilmesi bu halıyı günümüzde artık evlere de girmesine neden olmuştur. 

Öyle ki bu halılar klasik halılara göre oldukça sağlıklıdır. Nitekim Tarkett > Desso > Airmaster Karo halıları havayı temizleme özelliğine sahiptir. Düz yüzeyi sayesinde havadaki toz partiküllerini tutmaz ve kolay temizlik ve hijyen sağlar. Bu halı hava temizliği komusunda sertifika veren kuruluşlar tarafından da sertifikalandırılmıştır. Bu özelliği halının zamanla kokmamasını ve kolay kolay yıpranmamasını da sağlar.

Üzerinde ayakkabı ile veya çıplak ayakla gezdiğinizde sağladığı konfor nedeniyle diğer zemin kaplama ürünlerine tercih edilmekte daha sıcak bir görüntü vermektedir. Karo halılar yapısı gereği parçalardan oluştuğu için zarar gören bir parçası olduğunda kolaylıkla değiştirilebilmektedir.

Karo halılar hakkında detaylı bilgi almak için Karo Halı sayfamızı ziyaret edebilir aşağıdaki videodan geniş bilgi edinebilirsiniz. Yine sizin için karo halıların uygulama görsellerini aşağıdaki albüme ekliyorum. Resimlere bakınca karo halıların mekanları nasıl değiştirdiğini kendi gözünüzle görün..

Fiyat Teklifi Al

Uygulama Görselleri

İçerik Galerisi

0 (312) 473 36 32