AKRİLİK ZEMİN KAPLAMA NEDİR ?

AKRİLİK ZEMİN KAPLAMA NEDİR ?

AKRILIK STANDART ZEMIN KAPLAMA

Tenis, basketbol ve voleybol sahaları için tasarlanmış su bazlı akrilik zemin kaplama sistemlerinden birisidir.

Sistem; primer, akrilik resurfacer ve akrilik son kat boya katmanlarından oluşur.AKRILIK CUSHION SISTEM ZEMIN KAPLAMA

Tenis, basketbol ve voleybol sahaları için tasarlanmış su bazlı akrilik zemin kaplama sistemlerinden biridir. Sistem primer, akrilik resurfacer, akrilik cushion ve akrilik son kat boyadan oluşmaktadır.
RULO ÜZERI AKRILIK ZEMIN KAPLAMA

Tenis, basketbol ve voleybol sahaları için tasarlanmış su bazlı akrilik zemin kaplama sistemlerinden biridir. Sistem; primer, SBR rulo, akrilik cushion, resurfacer ve akrilik son kat boyadan oluşmaktadır.


SBR KAUÇUK RULO : % 100 geri dönüşümden elde edilen kauçuk granüllerin poliüretan bağlayıcılar ile harmanlanarak yüksek basınç altında preslenmesi ile elde edilir. Elde edilen kütükler özel ebat makinalarında çeşitli kalınlıklarda imal edilmektedir. SBR rulo poliüretan ve akrilik spor zemin kaplamaları altında darbe emici ve esneklik katmanı olarak kullanılmaktadır.

RESURFACER SS-AC 101: AKRİLİK RESURFACER SS-AC 101, Ko-polimer emülsiyon esaslı, solvent içermeyen, su bazlı lateks bağlayıcılı, silis kumu katkılı zemin dolgu malzemesidir. Beton yada asfalt zeminin gözeneklerini doldurur. Aynı zamanda üzerinde uygulanacak katmanın zemine tutunmasını arttırır.

CUSHION SS-AC 102: CUSHION SS-AC 102, özel toz kauçuk dolgulu, ko-polimer emülsiyon esaslı, solvenet içermeyen, su bazlı lateks bağlayıcılı esnek katman malzemesidir. Zemine esneklik vermek amacıyla kullanılır. Resurfacer katından sonra kumsuz olarak zemine uygulanır.

SON KAT AKRİLİK BOYA SS-AC 101: AKRİLİK BOYA SS-AC 101 Ko polimer emülsiyon esaslı, solvent içermeyen, su bazlı lateks bağlayıcılı, silis kumu katkılı boya çeşididir. UV dayanımı yüksek, tehlikeli madde sınıfında olmayan, boya malzemesidir. SS-AC 102, zeminde homojen dağılarak topun nizami bir şekilde zıplamasını sağlar. Tenis kortlarının yanında, basketbol ve voleybol sahaları ile bisiklet ve koşu yollarında kullanılır.Fiyat Teklifi Al

Uygulama Görselleri

İçerik Galerisi

0 (312) 473 36 32