Referanslarımız

Aşınma Grubu ve temizleme özellikleri için iQ PUR ile güçlendirilmiş homojen, iletken, esnek zemin kaplamasıdır. Gelişmiş iletkenlik özellikleri, sürekli ürünün içinden geçen siyah karbon tanecikleri ve saf karbon tabanı ile sağlanır. Rulolar, standart zemin kaplama yapıştırıcısı ile döşenir. Karolar ve bakır şeritler her zaman iletken yapıştırıcı gerektirir. Tarkett tarafından geliştirilen iQ PUR ve hammadde yapısı sayesinde iQ zemin kaplamalarının güçlü avantajlarını iQ Toro SC da taşır. iQ Toro SC, 10 renkte satılan yönsüz desene sahiptir. Seri, Tarkett’in diğer homojen zemin kaplamalarıyla renk uyumludur. Elektronik ve petrokimya endüstrileri, ameliyathaneler, bilgisayar odaları, steril odalar ve benzer alanlar, iQ Toro SC’nin uygulama alanları arasındadır.

GAZİ ÜNÜVERSİTESİ HASTANESİ

PROJE FOTOĞRAFLARI

PROJE DETAYI


 ESD zemin kaplamaları iletkenlik özelliğine sahip ayakkabı bağlantısıyla veya topukluklarla statik yükü zemin üzerinden deşarj ederler. Bu nedenle ESD zemin kaplamaları, ESD koruma programının çok önemli bir parçasıdır.
Dissipative özellikli zemin kaplamaları, zemin üzerinde her türlü hareket sonucu meydana gelen şarjı minimal düzeye indirger.
Hareket halindeki her türlü cisim yada çalışanın tabanları dissipative veya iletken özellikli maddelerle donatılmış olması gerekir ve bu da şarjın zemine akmasını sağlar.

DİĞER REFERANSLARIMIZ

 Koleksiyon Görselleri

TİCARET BAKANLIĞI GÜMRÜK MUHAFAZA MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara

İncele
 Koleksiyon Görselleri

SSM DANIŞMANLIK

Ankara

İncele
 Koleksiyon Görselleri

NEOLIFE SPOR

Ankara

İncele
 Koleksiyon Görselleri

Çankaya Hastanesi

Ankara

İncele
0 (312) 473 36 32