Fiyat İste Grabo ®

Grabo Sport Extreme

30 yılı aşkın profesyonel deneyime sahip olan Graboplast, vinil spor zemin kaplamalarının uzman bir üreticisi ve tüccarıdır. Ürün yelpazemiz, rekabetçi spordan fitness ve boş zaman spor aktivitelerine kadar her türlü ihtiyaca yönelik alternatif çözümler içermektedir.
GraboSport zemin kaplamaları, onları son derece işlevsel ve güvenli hale getiren özelliklere sahiptir.

Üstün Şok Emilimi
Verimli Eklem ve Kıkırdak Koruması

Mükemmel şok emilimi nedeniyle, düzenli spor seansları sırasında sporcuların eklemlerinin ve kıkırdaklarının uzun süreli korunmasını sağlarlar.

Optimal Dikey Deformasyon
Gelişmiş Konfor

Özel köpük sırt, optimum dikey deformasyon sağlar, konforu arttırır ve fiziksel yaralanma riskini azaltır.

Optimum Çekiş Katsayısı  
Mükemmel Dengeli Bir Kavrama ve Kayma

Benzersiz yüzey tasarımı, hızlı yön değişimini kolaylaştıran ve kayma ve trip riskini azaltan dengeli bir sürtünme seviyesi sağlar

Tutarlı Top Zıplaması
Mükemmel Atletik Performans

Bu döşemeler, takımı etkilemedikleri ve tutarlı geri tepme ve sıkma özellikleri sağladıkları için takım topu sporları için idealdi

Spor ve diğer düzenli fiziksel egzersizler insan vücuduna çok sayıda fayda sağlar. Bununla birlikte, bir antrenmanın faydalarını önemli ölçüde etkileyebilecek önemli bir durum, bu aktivitenin gerçekleştiği ortamdır (spor salonu veya oyun alanının yüzeyi dahil).

 

Spor ayakkabılarla birlikte, zemin kaplamasının kalitesi, sporcunun sırtının, dizlerinin ve ayak bileklerinin korunmasında bir diğer kritik faktördür. Tüm graboSport zeminler, atletlere maksimum sağlık güvenliği sunarken, nihai atletik performans için ulaşılabilecek en iyi koşulları sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Tüm ürünlerimiz iç mekan kullanımı için tasarlanmıştır. Grabo vinil spor zeminler ve spor parke sistemleri, hem rekabetçi sporlar hem de amatör spor aktiviteleri için dayanıklı, güvenli ve estetik açıdan çekici bir temel sağlar.

 

Dünya çapındaki referanslarımız dünya çapında 70'den fazla ülkeyi kapsamaktadır. Ürünlerimiz günlük olarak salonlarda ve graboSport zeminlerle donatılmış alanlarda yarışan, egzersiz yapan veya spor oyunları oynayan yüz binlerce kişi tarafından test edilmektedir.

0 (312) 473 36 32