Fiyat İste Nea Yapı Kimyasalları ®

FLOOROPAL PRIMER 13

MİKROBETON ve ZEMİN TESVİYE ŞAPI ASTARI

UYGULAMA ALANLARI

FLOOROPAL PRIMER 13, çimento bazlı Flooropal ürünlerinin uygulanmasından önce yüzeylerin astarlanması amacıylageliştirilmiştir.PRIMER 13, konsantre halde satışa sunulmaktadır ve önerilen konsantrasyon elde edilecek biçimde şantiyedesulandırılmalıdır.

UYGULAMA YÜZEYLERİ

FLOOROPAL PRIMER 13, beton, gazbeton, seramik, ahşap dahil çok çeşitli zemin malzemeleri üzerindekullanılmak üzere geliştirilmiş bir astardır.

UYGULAMA

Yüzey hazırlığı:Uygulama yapılacak yüzey sert, sağlam ve yabancı maddelerden arındırılmış olmalıdır. Tüm toz ve parçacıklaryüzeyden temizlenmelidir. Çimento şerbeti ve eski kaplamalar mekanik olarak, sökülmelidir. Yağ veya gres lekelibetonu, pürmüzle yakarak ve/veya özel bir gres temizleyicisi uygulayarak temizlemek gerekebilir.

Karıştırma:FLOOROPAL PRIMER 13, karıştırma rehberinde verilen oranlara uygun olarak, temiz suyla inceltilmelidir. Doğrukarışım oranını elde etmek için daima, suyu plastik bir kapta ölçün ve ardından konsantre astarı ekleyin. Konsantreastara su eklenmesi, köpüklenmeye neden olabilir. Su ve astar, tahta bir çubukla kolaylıkla karıştırılır. 


Yoğunluk 1,02 kg/m3

Katı madde oranı % 30 - 35

Film oluşması için en düşük sıcaklık +6C

FLOOROPAL PRIMER 13, su bazlı, çeşitli katkılarla özellikleri geliştirilmiş bir akrilik dispersiyondur.

AVANTAJLARI:

  • FLOOROPAL PRIMER 13, çeşitli zemin malzemelerine çok iyi nüfuz ederek iyi bir yapışma ve üzerine uygulanacaktesviye şapı için sağlam bir alt yapı sağlar.
  • FLOOROPAL PRİMER 13, su bazlıdır, sağlığa zararlı maddeler içermez.
0 (312) 473 36 32