Referanslarımız

Tokat merkez Bedestenlioğlu Mahallesi’nde 8 buçuk milyon TL yatırım bedeli ile 4 bin 925 m2 alanda yapımı devam eden “Sporcu Fabrikası” olarak da adlandırılan Çok Amaçlı Spor Salonunun içinde 332 m2 4 spor salonu, 667 m2 çok amaçlı salon, Eğitim salonları, soyunma odaları, idare odaları, semt sahası ve otopark bulunuyor. Proje tamamlanıp hizmete açıldığında Spor Tesisi anlamında Tokat ilinde büyük boşluğu doldurmuş olacak.

Zemin kaplama olarak 8 mm Grabo Sport pvc zemin kaplaması kullanılmıştır.

ÖZ MİM İNŞAAT

PROJE FOTOĞRAFLARI

PROJE DETAYI

okat merkez Bedestenlioğlu Mahallesi’nde 8 buçuk milyon TL yatırım bedeli ile 4 bin 925 m2 alanda yapımı devam eden “Sporcu Fabrikası” olarak da adlandırılan Çok Amaçlı Spor Salonunun içinde 332 m2 4 spor salonu, 667 m2 çok amaçlı salon, Eğitim salonları, soyunma odaları, idare odaları, semt sahası ve otopark bulunuyor. Proje tamamlanıp hizmete açıldığında Spor Tesisi anlamında Tokat ilinde büyük boşluğu doldurmuş olacak.

Zemin kaplama olarak 8 mm Grabo Sport pvc zemin kaplaması kullanılmıştır.

Spor ve diğer düzenli fiziksel egzersizler insan vücuduna çok sayıda fayda sağlar. Bununla birlikte, bir antrenmanın faydalarını önemli ölçüde etkileyebilecek önemli bir durum, bu aktivitenin gerçekleştiği ortamdır (spor salonu veya oyun alanının yüzeyi dahil).

 

Spor ayakkabılarla birlikte, zemin kaplamasının kalitesi, sporcunun sırtının, dizlerinin ve ayak bileklerinin korunmasında bir diğer kritik faktördür. Tüm graboSport zeminler, atletlere maksimum sağlık güvenliği sunarken, nihai atletik performans için ulaşılabilecek en iyi koşulları sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Tüm ürünlerimiz iç mekan kullanımı için tasarlanmıştır. Grabo vinil spor zeminler ve spor parke sistemleri, hem rekabetçi sporlar hem de amatör spor aktiviteleri için dayanıklı, güvenli ve estetik açıdan çekici bir temel sağlar.

 

Dünya çapındaki referanslarımız dünya çapında 70'den fazla ülkeyi kapsamaktadır. Ürünlerimiz günlük olarak salonlarda ve

Mükemmel Dengeli Bir Kavrama ve Kayma

Benzersiz yüzey tasarımı, hızlı yön değişimini kolaylaştıran ve kayma ve trip riskini azaltan dengeli bir sürtünme seviyesi sağlar.

Üstün Şok Emilimi
Verimli Eklem ve Kıkırdak Koruması

Mükemmel şok emilimi nedeniyle, düzenli spor seansları sırasında sporcuların eklemlerinin ve kıkırdaklarının uzun süreli korunmasını sağlarlar.

Optimal Dikey Deformasyon
Gelişmiş Konfor

Özel köpük sırt, optimum dikey deformasyon sağlar, konforu arttırır ve fiziksel yaralanma riskini azaltır.

utarlı Top Zıplaması
Mükemmel Atletik Performans

Bu döşemeler, takımı etkilemedikleri ve tutarlı geri tepme ve sıkma özellikleri sağladıkları için takım topu sporları için idealdir.

zeminlerle donatılmış alanlarda yarışan, spor yapan veya spor oyunları oynayan yüz binlerce kişi tarafından test edilmektedir

DİĞER REFERANSLARIMIZ

 Koleksiyon Görselleri

GLOBAL WİRE HARNES

Ankara

İncele
 Koleksiyon Görselleri

ZAFER İNŞAAT

Kıbrıs

İncele
 Koleksiyon Görselleri

UDEA SAVUNMA

Ankara

İncele
 Koleksiyon Görselleri

HUAWEİ

Ankara

İncele
0 (312) 473 36 32