Referanslarımız

LVT Zemin Kaplamaları, dünyada ikinci en çok kullanılan plastik olan vinil diğer adıyla pvc kaplamasıdır. Vinil, bir takım doğal ve sentetik polimer malzemelerin harmanlanması ile üretilmektedir.

LVT vinil zemin kaplamalarında, karo veya levha şeklinde kullanılan ve oldukça esnek bir malzeme olan vinil; granit, beton, seramik ve parke görünümüne sahip olması sebebiyle birçok dekoratör ve mimar tarafından tercih edilen dayanıklı bir malzeme olma özelliğine sahiptir.

COŞKUNER İNŞAAT

PROJE FOTOĞRAFLARI

PROJE DETAYI

LVT, derinlik, gerçeklik, dayanıklılık, kolay temizlenme ve pratik uygulama gibi sayısız özelliğe sahiptir. Evlerden otel binalarına, havaalanlarından yüksek kullanıma maruz kalınan terminal binalarına kadar pek çok farklı kullanım alanı bulunan LVT, günümüzde zemin döşemelerinde en popüler seçeneklerden birisi haline gelmiştir.

Son derece dayanıklı, yanma ve çizilmelere karşı yüksek sağlamlık sunan ve kolay temizlenebilen LVT aynı zamanda pratik olarak uygulanabildiği ve farklı renk ve tasarım seçenekleri de sunduğu için ev kullanımında da tüketiciler tarafından tercih edilmektedir.

Görsel olarak taş ve ahşap zeminlere birebir benzeyen ancak alternatiflerine göre çok daha fazla fayda sunan LVT kullanım alanlarına göre farklı ebat ve kalınlıklarda da üretilebilmektedir.

İster standart parke boyutunda isterse büyük ölçekli karolar şeklinde olsun LVT ‘click’ ve ‘yapıştırma’ yöntemleri sayesinde kolaylıkla uygulanabilmektedir. Kullanım ömrü çok uzun olan LVT aynı zamanda yüksek geri dönüşüm özelliği ile de doğa dostu bir ürün olma niteliğindedir.

DİĞER REFERANSLARIMIZ

 Koleksiyon Görselleri

NEOLIFE SPOR

Ankara

İncele
 Koleksiyon Görselleri

TİCARET BAKANLIĞI GÜMRÜK MUHAFAZA MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara

İncele
 Koleksiyon Görselleri

ZAFER İNŞAAT

Kıbrıs

İncele
 Koleksiyon Görselleri

DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMECİLİĞİ

Ankara

İncele
0 (312) 473 36 32